В Івано-Франківську активізувались телефонні шахраї

PDF Друк
Середа, 18 листопада 2015, 17:58

Минулої доби до працівників поліції Івано-Франківська звернулися за допомогою двоє мешканців міста, які потерпіли від дій шахраїв. В обох випадках жінки, всупереч здоровому глузду, віддали невідомцям чималі суми грошей за вирішення неіснуючих проблем.

Зокрема, учора вранці до правоохоронців звернулася 70-річна жителька обласного центру, у якої напередодні увечері шахраї видурили 22 тисячі гривень. Пенсіонерка розповіла, як близько опівночі їй зателефонували на мобільний телефон з прихованого номера та повідомили, що її син скоїв дорожньо-транспортну пригоду. Особа, яка телефонувала, запропонувала допомогти йому уникнути відповідальності, але для цього потрібно було передати гроші. Для більшої переконливості той, хто телефонував, назвався працівником міліції. Від такої звістки літня жінка, зрозуміло, неабияк розхвилювалася, а оскільки від неї вимагали діяти якнайшвидше, вона, як мовиться, не усвідомлюючи виконувала те, що їй говорили по телефону. Лише згодом після того, як у під’їзді своєї багатоповерхівки вона віддала незнайомцеві гроші, жінка з’ясувала, що ніякої ДТП не було, а відтак збагнула, що її «пошили в дурні».

Про ще одне шахрайство «на довірі» працівників поліції повідомила 64-річна франківчанка. Вона, щоправда, переповіла дещо іншу, але також добре відому для правоохоронців, схему дій зловмисників, від яких постраждала. У її випадку шахрай представився родичем жінки, у якого буцімто виникли проблеми на роботі, і попросив перерахувати гроші на названий ним банківський рахунок . Добродушна жінка не змогла відмовити та «допомогла племіннику», перерахувавши на вказаний ним рахунок 19 тисяч гривень. Якими ж були її здивування, а відтак й розпач, коли довідалася, що в племінника ніяких проблем не виникало, а гроші вона з власної волі віддала шахраям.

Працівники поліції зареєстрували звернення потерпілих та розпочали пошук шахраїв.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...