На Прикарпатті шахрайка за гроші «допомагала» виїхати за кордон

PDF Друк
П'ятниця, 13 листопада 2015, 12:53

За фактом шахрайських дій проти одного із приватних підприємців Калущини правоохоронцями відкрито два кримінальних провадження, ще чотирнадцять фактів шахрайств, зареєстрованих у районі, направлено до суду.

До Калуського відділу поліціі звернулась 47-річна жителька Хмельницької області, яка повідомила, що її обшахрувала приватний підприємець.

Під приводом допомоги із виїздом за кордон, особа, яка представилась приватним підриємцем, видурила в потерпілої грошові кошти в сумі 9100 дол. США. Цього ж дня поліція отримала ще одне подібне повідомлення уже від жителя Вінницької області, який, в свою чергу повідомив, що його ошукала підприємець-жінка, яка шахрайським шляхом отримала від потерпілого грошові кошти в сумі 4600 дол. США, за ту ж послугу. Люди, зрозумівши, що стали жертвою шахраїв, одразу ж звернулися за допомогою до правоохоронців.

В ході проведених дій правоохоронці встановили зловмисницю, яка фігурує у обох випадках шахрайств. Наразі жінку перевіряють на причетність до вчинення подібних злочинів.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...