Серед новобранців Івано-Франківської поліції 59 жінок

PDF Друк
Четвер, 12 листопада 2015, 12:42

Нагадаємо, у вересні на Прикарпатті стартував набір у патрульну поліцію, до якої подали заявки майже 4 тис. кандидатів. В ході вступних випробувань їх перевіряли на правознавчу, логічну обізнаність, фізичну та психологічну витривалість.

Після проведеного шикування та привітання керівництвом із успішно завершеним відбором усі розійшлися по навчальних аудиторіях, де відбулося знайомство з викладачами та інструктаж щодо перебігу фахової підготовки.

Із привітальним словом до майбутніх поліцейських звернувся радник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Іван Зінь, який побажав новій зміні правоохоронців досягнути професіоналізму в своїх починаннях, витримки, виваженості та успіху у навчанні.

Із питаннями забезпечення навчального процесу, графіка занять присутніх ознайомив начальник Прикарпатського факультету НАВС підполковник поліції Сергій Братель.

Начальником навчально-тренувального курсу нової поліції призначено майора поліції – Павла Кічуру. Кожному із майбутніх поліцейських було вручено посібник «Курсу первинної професійної підготовки (спеціалізації) працівників підрозділів патрульної служби» та іншу навчально-методичну літературу.

Приступити до несення служби новими поліцейськими заплановано на січень 2016 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...