Пластуни з усієї області зібрались на військово-патріотичний вишкіл

PDF Друк
Середа, 28 жовтня 2015, 12:50

На базі Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого пластуни з усієї області проводять військово-патріотичний вишкіл Івано-Франківської пластової округи «Шлях до легіону».

Опільську землю для проведення заходу обрали не випадково, зазначають у Рогатинській районній державній адміністрації. Адже вона нерозривно пов’язана зі створенням Січового стрілецтва, а директор гімназії Михайло Галущинський був першим комендантом Січових стрільців. Донині тут збережено Осову та Золоту поляни, де учасники вишколу вправлятимуться у заняттях із зброєзнавства та картографії.

Крім того, на пластунів чекають практичні гутірки з кульової стрільби та уроки військової медицини, які проведуть досвідчені фахівці. Серед них – старший пластун, боєць особливого загону спецпризначення полку «Азов» Іван Зварчук. Юнак підкреслює, що молоді особливо необхідно здобути практичні навики, які допоможуть захистити себе і зберегти життя ближніх. Їх доброволець впродовж півтора місяця відточував на військовому полігоні і впевнений: вони згодяться не лише на передовій, а й у різних життєвих ситуаціях.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...