Житель Прикарпаття порушив закон на 2 мільйони

PDF Друк
Субота, 17 жовтня 2015, 13:55

Житель Прикарпаття порушив закон на 2 мільйониВ результаті розслідування було виявлено порушення закону жителем Прикарпаття, яке коштувало 1 млн. 716 тис грн.

Дану справу розглядав Івано-Франківську господарський суд, який на підставі не законного використання державного майна галичанина забов’язав останнього повернути переданий йому раніше об’єкт державної власності, який, доречі, оцінили в майже 2 млн. грн..

Ще в 2007 році жителю Івано-Франківської області були передані гідротехнічні споруди, які були в нього на зберіганні та користуванні. Але в результаті останніх подій було виявлено зловживання першого щодо переданих об’єктів.

Саме тому суд забов’язав передати ці об’єкти назад у користування держави, обумовлено це було тим, що ці об’єкти мають не тільки загальнодержавне значення, вони виконують захисні функції, тому не можуть піддаватись процедурі оренди.

В цілому, за останній рік показник злочинності в регіоні впав, зріс він тільки якраз в категорії злочинів здійснюваних проти власності.

Нагадаємо, Європа винесла "вирок" щодо Івано-Франківська.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...