Івано-Франківськ знову найкраще місто України

PDF Друк
Четвер, 08 жовтня 2015, 16:28

Івано-Франківськ знову найкраще місто УкраїниСаме Івано-Франківськ став переможцем за результатами проведення  конкурсу на участь у проекті "Партнерство для розвитку міст".

Проект « Проміс» - це проект, головна мета якого є стимулювання економічного розвитку міст України, які за оцінкою організаторів мають перспективи для розвитку, але обмежені у можливостях.

Даний проект фінансує Уряд Канади. В цьому році переможцями даного конкурсу стали чотири  міста України - Івано-Франківськ, Вінниця, Полтава та Запоріжжя. В цілому організатори даного міжнародного проекту планують співпрацювати із 16 містами України.

Читайте також: Скільки військового збору сплатили жителі Івано-Франківщини?

Наразі реалізація проекту планується здійснюватись уже в найближчий час, а точніше одразу після місцевих виборів, так як Меморандум про співпрацю вже підписаний.

Конкретним завданнями проекту є: сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в регіонах, сприяння демократичному та економічного розвиткові в цілому та підтримка процесу децентралізації в цих областях України. Для реалізації цих завдань буде застосовано міжнародний досвід, який в ході його використання покаже, що було ефективним в застосуванні до України, а що навпаки.

Нагадаємо, наш сайт зібрав місця, де у Франківську можна побігати.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...