Який рівень алкоголізму серед неповнолітніх у Івано-Франківську?

PDF Друк
Середа, 07 жовтня 2015, 14:47

Недавно був запущений проект проти продажу алкогольних напоїв неповнолітніх у Івано-Франківську.

Участь у його реалізації взяли такі відомі компанії як «САН ІнБев Україна», Efes Ukraine та Carlsberg Ukraine.

Як відомо проблема алкоголізму є однією із найгостріших в українську суспільстві. Не дивлячись на постійне подорожчання алкогольних напоїв, кількість їх споживачів не зменшується. Як підрахували соціологи, з кожним роком в Україні стає більше на 100 тис. алкоголів, можна уявити, як збільшилася їхня кількість за останні буремні роки, при чому це офіційні дані, за не офіційними джерелами це число на порядок вище.

При чому цією хворобою українська нація хворіє вже багато століть, тому вона встигла вже перейти у стадію хронічної.

Читайте також: Де у Івано-Франківську є хороші траси для бігу

Дитячий алкоголізм в Україні один із найбільших у світі. В Європі Україна по цьому показнику лідирує! Така тенденція присутня в усіх регіонах нашої держави.

Саме тому в рамках боротьби із цим пагубним явищем, в майже 1000 закладах роздрібної торгівлі були розклеєні стікери «Продаж алкоголю неповнолітнім заборонено!»

Звичайно, реальні зміні будуть відбуватися не тоді, коли продавці перестануть продавати такі напої, це не проблема для такого споживача, навіть, якщо би всі магазини не продавали, ніхто ще не відміняв домашнє спирто-варіння (останнє поза законом), але це те, що є сучасних реаліях. А коли самі українці збагнуть безглуздість пропивання власного здоров’я!

Нагадаємо, з жителями Франківська поділилися рецептом довголіття.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...