Батальйону територіальної оборони Франківщини на схід не відправляють

PDF Друк
Понеділок, 09 червня 2014, 15:19

В облдержадміністрації відбулося екстрене засідання Ради оборони, на якому йшлося про неготовність п’ятого батальйону територіальної оборони області до виконання військових завдань у південно-східних регіонах України.

Про це після завершення заходу повідомив журналістам голова облдержадміністрації Андрій Троценко.

«Мені стало відомо про те, що із завтрашнього дня п’ятий батальйон територіальної оборони Івано-Франківської області повинен відбути на південний схід України для виконання бойового завдання, – зазначив голова облдержадміністрації. – Скликання ради оборони було зумовлене тим, що ми на сьогоднішній момент не готові піти на такий крок і відправити наших хлопців, які фактично зараз не укомплектовані абсолютно бронежилетами і касками. Таким чином, відправка їх в зону бойових дій призведе, на нашу думку, до значних втрат».

Аби цього не сталося, на засіданні ради оборони було прийнято звернення щодо неможливості зміни дислокації прикарпатського батальйону. Воно адресуватиметься Президенту України та начальнику Генерального штабу Збройних Сил України.

«Рада оборони Івано-Франківської області постановила: вважати неприпустимим відправлення п’ятого батальйону територіальної оборони області на південний схід України для виконання бойового завдання, визначеного військовим командуванням, без відповідного укомплектування особового складу батальйону в кількості 423 осіб бронежилетами та кевларовими  касками, – наголошується у зверненні. – Окремо зазначаємо, що відповідний фінансовий ресурс в розмірі 2 мільйона 538 тисяч гривень за рішенням ради оборони області та згідно спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради за номером 274/325-р від 21.05.2014 року у вигляді субвенції був переданий Міністерству оборони для Івано-Франківського військового комісаріату для закупівлі 423 бронежилетів четвертого класу захисту».

Окрім того, після ознайомлення з умовами, створеними в батальйоні територіальної оборони області, за словами Андрія Троценка, рада оборони прийняла рішення про необхідність додаткового виділення 50 тисяч для придбання медикаментів, а також коштів для закупівлі трьох тепловізорів (інфрачервоних камер) і 200 розгрузок.

Загалом, за словами голови облдержадміністрації, з цільового фонду на потреби формування батальйону територіальної оборони області було спрямовано в середньому 6 мільйонів гривень.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...