Ціни на ринку нерухомості Івано-Франківська

PDF Друк
П'ятниця, 02 жовтня 2015, 13:54

Після підвищення цін на всі товари та послуги, що пов’язано із девальвацією гривні, ринок нерухомості теж зазнав змін.Після підвищення цін на всі товари та послуги, що пов’язано із девальвацією гривні, ринок нерухомості теж зазнав змін.

В місті Івано – Франківську оренда квартир має сезонний характер, так як основні споживачі такого виду послуг – це студенти, які приїздять на навчання в місто та працівники, які приїздять в місто на відрядження. Меншою мірою орендують квартири туристи,що пов’язано із малорозвиненістю цієї галузі послуг.

Найбільший попит на житло спостерігається осінню, коли до міста приїздять студенти. Найбільше їх цікавить оренда однокімнатних кварти, які були б близько розташовані до центра  міста та відповідно до їхніх навчальних корпусів.

Читайте також: На що франківчани брали найбільше кредитів?

Однокімнатна квартира в центрі та поблизу центра міста коштуватиме від 2000 до 2500 грн. Таку ж квартиру на околиці міста можна зняти за 1500 грн (це мінімальна ціна). За двокімнатну в центрі міста треба буде заплатити близько 3000 грн. На околиці ціна буде меншою на 1000 грн.

Житло бізнес класу дорожче вдвічі відповідно.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про те, чи вистачить всі субсидій на Франківщині.

І коротеньке відео про ринок нерухомості:


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...