Місто вже 11 років не може передати дорогу через ГЕС в область

PDF Друк
Середа, 23 жовтня 2013, 13:34

Вчора відбулося перше засідання постійної депутатської комісії з архітектури, містобудування, земельних ресурсів та власності під головуванням Юрія Дудника (ЕР). До комісії входять: Багдасаров Р.А., Глухів В.М., Дудін Д.Ю., Кокшілов В.А., Соколов О.В. Місто вже 11 років не може передати дорогу через ГЕС в область

Вчора відбулося перше засідання постійної депутатської комісії з архітектури, містобудування, земельних ресурсів та власності під головуванням Юрія Дудника (ЕР). До комісії входять: Багдасаров Р.А., Глухів В.М., Дудін Д.Ю., Кокшілов В.А., Соколов О.В.

Одним з розглянутих питання була проблема передачі моста ГЕС у власність області. Зараз дорожнє полотно мостового переходу належить місту, хоча, по суті, це траса. Вже 11 років міська влада не можуть передати її у власність області з простої причини - ніхто не хоче тягнути такий тягар. А прийняті на баланс міста вони були ще на початку 90-х. Близько 10 мільйонів рублів на рік витрачається на поточне утримання асфальтового покриття.

Ще один цікавий факт: земля і опора мосту належать ГЕС, ж/д шляху - РЖД, а місту - тільки асфальт товщиною кілька сантиметрів.

Депутати попросили адміністрацію до засідання ради, яке відбудеться у п'ятницю, зібрати весь пакет документів для його напряму в область.

Так само депутати затвердили своїх представників у міські комісії. У комісію з визнання безнадійної до стягнення та списання заборгованості увійдуть: Гузєв, Винокуров, Заставна, Майборода; з виявлення самовільного будівництва на території міста: Аніскін, Гузєв, Соколов, Солнечников; з підготовки проекту правил землекористування і забудови міста: Аніскін, Пермяков, Соколов, Щевельов.

Тепер склади цих комісій мають затвердити на засіданні ради.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...