Як франківчанам уберегтися від фальшивого пального?

PDF Друк
Середа, 30 вересня 2015, 12:02

Чимало українських водіїв скаржаться, що одного разу вони заправляють свої автівки добрим бензином, а пізніше заправившись на цій же заправці відчувають несправності автомобіля. З чим це може бути пов’язане? Так як бути обізнаним користувачем автозаправок?

Перш за все це ціна пального, не завжди дешевше – краще. Про це говорять цифри, більше 15 % ринку пального є фальсифікованими і цей показник з кожним роком росте, що пов’язано із ростом попиту на дешевий бензин серед населення, в якого ростуть витрати швидше за доходи в рази.

Це одна із причин, яка стала грунтом до збільшення обсяг в тіньовому ринку палива. Хоч розмір будь-якого тіньового ринку виміряти неможливо, для того він  і  тіньовий. Та деякі експерти говорять про такі цифри як 275 тис. т палива і більше. З початком наступного року цей показник, як передбачається зросте вдвічі.

Тому покупцям даного продукту потрібно бути дуже уважними при виборі заправки для свого залізного товариша. Перш за все, ціни, а якщо є можливість то звертати увагу на ті ознаки як колір (він має бути світло-жовтим),запах ( не надто різкий) та ін.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...