Як жителя Івано-Франківщини не переплачувати за проїзд автобусом?

PDF Друк
Понеділок, 21 вересня 2015, 19:58

Цими дня Антимонопольний комітет розглянув автобусні тарифи у Івано-Франківській області на  основі безлічі скарг,які останнім часом приходили від громадян цього регіону. Після оцінки ситуації з перевезеннями Антипонопольний комітет виніс свій вердикт щодо ситуації.

Уже деякий час серед населення Івано-Франківщини зростало невдоволення підвищенню тарифів на проїзд громадським транспортом та не розумінні таких дій. Коли було подано звернення до Адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету почалось розслідування цього питання. І справді, оцінивши ситуацію представники комітету не змогли найти гідного пояснення деяким підвищенням цін. Після звернення до перевізників, ті обгрунтували  свої дії, наводячи вагомі аргументи, але коли стало питання чому не був врахований таки показник як зменшення роздрібних цін на пальне, не було відповіді.

Посилаючись на закон України, підприємці-перевізники можуть самостійно встановлювати ціну на власні послуги, але такі дії мають бути обґрунтовані.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Warren 22.09.2015 11:08
Here is my web page Www.Dailydot.Com: http://Www.dailydot.com/
Цитувати