ЯНГОЛИ ПОРУЧ продовжують дарувати радість і посмішки

PDF Друк
П'ятниця, 06 червня 2014, 10:32

Учасники освітньо-благодійного проекту "ЯНГОЛИ ПОРУЧ" продовжують дарувати радість і посмішки своїм друзям-підопічним.

Щотижня, а іноді і кілька разів на тиждень невтомні трудівниці-волонтери відвідують нічну групу школи-дитсадка №3 м.Івано-Франківськ. Завдяки довірі директора Ганни Степанівни Дорошенко до студентів-гуманітаріїв та постійному професійному контакті з соціальним педагогом закладу Оксаною Стромило студенти нашого університету мають змогу поспілкуватися з дітками з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Це діти-сироти, дітки з малозабезпечених та кризових сімей, соціальні сироти, діти одиноких мам та діти під опікою.

Студенти-волонтери поставили перед собою просте і складне завдання водночас: зробити вечори цих часто самотніх дітей яскравими та веселими. Адже дітям дуже важливо почуватися потрібними, особливо щиро вони радіють подарованій турботі та увазі. Майже одразу можна прочитати в маленьких оченятах радість чи сум, бо справжня щирість найясніше помітна в очах дитини.

Учасники нашого проекту здійснюють у дитсадку різноманітну роботу: вправляються в розгадуванні загадок, проводять майстер-класи, розвиваючі ігри, малюють, читають і просто спілкуються з дітьми. Усі, без виключення, маленькі янголята сприймали наших волонтерів як друзів, наставників і часом називали їх по-дитячому "моя вихователька". Від однієї зустрічі до наступної минає мало часу, проте малюки кожного наступного разу нетерпляче виглядають в коридор дитсадка, щоб упевнитися що до них прийшли їхні Янголи, які завжди будуть Поруч. "Так приємно на серці, коли даруєш любов і посмішку дитині, а ще приємніше, коли отримуєш таку ж посмішку у відповідь" - каже старший волонтер проекту, студентка 2 курсу філософського факультету Юля Кражевська.

Слід відмітити, що не лише дітям радісно від спілкування зі студентами, нашим волонтерам також приємно від привітного ставлення вихователів і педагогів. Саме така дружня атмосфера і злагодженість сприяють нашому спілкуванню з дітками в школі-дитсадку №3. А 30 травня студенти мали приємність привітати дітей на святі останнього дзвоника та отримати невеличкий сюрприз – іменні подяки з рук директора навчального закладу.

Вечори, проведені в нічних группах нашими студентами, є безкорисними діяннями волонтерів проекту "ЯНГОЛИ ПОРУЧ", котрі, на нашу думку, можуть стати прикладом для інших.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Оксана 27.01.2015 16:00
Де знаходиться цей садок?
Цитувати