Ціни на "пижики" у Франківську зросли

PDF Друк
Середа, 04 червня 2014, 18:32

У середу, 4 червня, на засіданні виконкому в Івано-Франківську розглянули питання тарифів на проїзд у громадському транспорті.

У проекті рішення, підготованому на розгляд виконкому, пропонувалося таки піти на вимоги перевізників і підняти тариф з 2 до 3 грн, а також зменшити час перевезення пільговиків - з 11:00 до 14:00 години.

Зі свого боку до перевізників висували ряд конкретних вимог. До 1 вересня облаштувати кожну маршрутку JPS-навігатором, 2 відеореєстраторами (один фіксує те, що відбувається зовні, а інший – у салоні), також компостерами. Відповідно і запровадити систему обілечування пасажирів.

Зі свого боку міська влада обіцяла піти назустріч перевізникам. Так – департамент комунального транспорту і зв’язку до того ж 1 вересня має облаштувати зупинки громадського транспорту табличками із розкладом руху, а на кінцевих зупинках - зробити туалети для водіїв.

Члени виконкому обговорювали тарифи більше години. Так Руслан Руско був проти підняти тарифу до 3 грн., мовляв, ми зараз підемо на поступки перевізникам, але якість перевезення не зміниться. Секретар міської ради Микола Вітенко заявив, що «влада піде назустріч перевізникам» і запропонував тариф у 2,5 грн. Але жоден із запропонованих тарифів - ні у 3, ні у 2,5 грн. - не набрав достаної кількості голосів.

Тож міський голова Віктор Анушкевичус оголосив перерву, радилися вони з членами виконкому у його кабінеті хвилин зо 20. Потім просто поставили на голосування – тариф 2.75 грн. з 1 липня, перевезення пільговиків – лишається без змін. А решту пунктів – як у підготованому рішенні.

Самі перевізники навіть не встигли зрозуміти, що сталося, коли вийшли із зали засідання – то перепитували один одного, за що ж проголосував виконком.

До речі виконком підняв ціну і на проїзд в автобусах КП "Автоелектротранс" марок Cargo і Volvo - до 2 грн. А ще департаменту комунального транспорту та зв’язку доручили розробити 5 нічних маршрутів громадського транспорту. Це питання будуть розглядати уже на наступному виконкомі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...