Міжнародні авіалінії України переїжджають до Франківська

PDF Друк
Середа, 08 липня 2015, 21:29

МАУ переїжджає зі Львова до Івано-Франківська

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» має намір перемістити центр розвитку мережі зі Львова до Івано-Франківська, повідомив голова наглядової ради і співвласник МАУ Арон Майберг, пише vsemisto.

Зараз аеропорт Івано-Франківська експлуатує тільки «Дніпроавіа», причому влітку вона здійснює всього два рейси на тиждень: з Києва по п'ятницях і неділях, а назад у Бориспіль - по суботах і понеділках.

«Взимку рейсів більше. Тільки київських два в день, плюс ?Москва, Дніпропетровськ, ?Одеса, ??Харків. І все заповнені: київський, московський і дніпропетровський практично не було вільних місць, Харків з Одесою - не нижче 70% заповнюваності », - повідомили нам в аеропорту Івано-Франківська.

Тепер у «Дніпроавіа» з'являться серйозні конкуренти. На останньому, 26 червня, засіданні Комісії Державіаслужби права на експлуатацію лінії Київ-Івано-Франківськ були видані МАУ. Як повідомили в івано-франківському аеропорту, щоденний рейс МАУ з Києва вже внесений в зимовий розклад з 25 жовтня по 26 березня.

Міжнародні авіалінії України планує літати на Boeing, в яких не буває менше 112 місць, тоді як Дніпроавіа користується ?Embraer-145, де їх всього 49. «Чим більше місць, тим менше коштує перевезення пасажира, тим краще економіка рейсу», - пояснив Арон Майберг .

Він уточнив, що на рейси з Івано-Франківська МАУ планує збирати пасажирів з п'яти областей: Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільська, Хмельницька і Львівська. «У Івано-Франківська прекрасне розташування, в 100-120 км від цих обласних центрів, ми будемо привозити пасажирів до рейсів автобусами. Дуже перспективний регіон, тим більше з точки зору туризму. Ми навіть плануємо перемістити центр розвитку з Львова на Івано-Франківськ », - підкреслив ?Майберг.

У планах компанії також запуск міжнародних рейсів саме звідси. «?Італія, ?Іспанія, ?Німеччина, ?Австрія, ?Польща - всі обговорюється. Презентацію наших намірів ми готуємо до вересня, коли покажемо його керівництву аеропорту і обговоримо можливість і першочерговість робіт », - уточнив Майберг. В цілому, за його оптимістичними прогнозами, є ймовірність запуску міжнародної програми в наступному році.

Раніше ?AtlasJet отримала дозволу на 15 міжнародних напрямків

Втім, у Івано-Франківська є шанс розширити міжнародну програму ще у 2015-му. Комерційний директор «??Дніпроавіа» Сергій Посилаєв повідомив, що в зимовому розкладі планують запустити рейси Івано-Франківськ-Відень. «Призначення на цей напрям у нас вже є. Літати будемо теж на Embraer-145 », - уточнив він.

«Інші авіакомпанії поки не цікавляться аеропортом Івано-Франківськ, хоча він має статус міжнародного. Звичайно, там є питання по технічному оснащенню, тієї ж світло-сигнальної системи, але це не ті питання, які не можна вирішити досить оперативно. Для мене було дивним, що, наприклад, AtlasJet Україна не попросив призначення на Івано-Франківськ-??Стамбул », - зазначив у розмові глава Державіаслужби Денис Антонюк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...