Прокуратура відкрила одразу 3 кримінальні провадження стосовно комунального підприємства

PDF Друк
Середа, 06 травня 2015, 14:04

Прокуратурою м.Івано-Франківська розпочато три кримінальні провадження стосовно службових осіб комунального підприємства «Технічний центр Сервіс-Авто».

Йдеться про виявлені, за клопотанням прокуратури, фінансові порушення в діяльності цього підприємства за 2013 – 2015роки.

Зокрема встановлено, що вказані службовці, зловживаючи своїм становищем, не сплатили до місцевого бюджету понад 4 млн грн обов’язкового збору за гаражі та стоянки. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Водночас, з’ясовано, що через зловживання цих службовців, не проводилось нарахування збору за паркування транспортних засобів. Відомості внесені за ч. 2 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Окрім того, виявлено безпідставну невиплату працівникам цього підприємства заробітної плати. Так, за роботу у вихідні дні, службовцям невиплачено 109 тис грн. Кримінальне провадження розпочато за ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати ) КК України. Досудове розслідування триває.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...