Вивіз сміття подорожчав в 3 рази

PDF Друк
Вівторок, 28 квітня 2015, 14:45

Міськвиконком погодив підвищення тарифу на вивіз сміття до 9,51 грн за кубометр. Однак підприємства, які займаються вивезенням, доведеться виконати низку додаткових умов.

Коригування тарифів вже понад місяць вимагають ДП “Автоколона 2222? та ПрАТ “АТП-0928?.

Як повідомив директор департаменту комунального господарства МВКМихайло Смушак, нові розрахунки від підприємств пропонують тариф 9,51 грн з особи. Підвищення пояснюють подорожчанням дизпалива, скрапленого газу, підняттям мінімальної зарплати тощо. Смушак повідомив також, що коригування тарифу може відбутися без оголошення нового конкурсу на вивезення сміття.

Натомість, на оголошенні нового конкурсу наполіг секретар наглядової ради КП “ЄРЦ”, член виконкому Вадим Войтик.

Думаю, що тільки новий конкурс і ринок дасть адекватний тариф і якість, ринковий стимул. Очищення конкурсом забезпечить якість послуг, – заявив Войтик.

Представник АТП-0928 заперечив потребу в новому конкурсі, запевнивши, що скарг на якість послуг від споживачів немає, є труднощі з великонабаритними відходами, статус яких не визначений.

Міський голова Віктор Анушкевичус запропонував компромісне рішення.

Є багато скарг до вас, – звернувся він до представників перевізників. – Є серйозні зауваження і претензії, з іншого боку, є усвідомлення, які будуть наслідки, якщо машини не виїдуть. Економічна складова там справедливо порахована, це факт. Пропоную прописати додаткову угоду: перевізники зобов’язані максимум за півтора місяця привести в порядок всі майданчики, за власні кошти купити 10 великоргабаритних контейнерів і погасити заборгованість перед полігоном, це порядку 200 тис.грн. Нові тарифи вступлять у дію тільки після виконання цих зобов’язаннь. Півтора місяця нічого суттєво не змінить, за цей час готуємо новий конкурс. В угоді передбачаємо, якщо не виконуються умови додаткової угоди, то розриваємо основну. В рішенні виконкому прописати, що додаткові умови є невід’ємною частиною основного.

Відтак, якщо перевізники погодяться підписати таку угоду – отримають новий тариф. Якщо ні – працюють за старим до нового конкурсу.

Пропозицію мера виконком підтримав 9-ма голосами, 3 члени проголосували проти.

На це директор директор АТП-0928 Максим Василечко заявив, що напише заяву на звільнення. Мер відказав, що задовольнить її.

Франко Таймс


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 obmen 28.04.2015 15:14
Для орієнтиру курс долара на сьогодні: обмінка з актуальними курсами http://obmenka.kharkov.ua/
Цитувати