Італійці готові вкладати гроші в Прикарпаття

PDF Друк
Понеділок, 20 квітня 2015, 14:33

Сьогодні у Києві перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб та Надзвичайний і Повноважний посол Італії в Україні Фабриціо Романо обговорили можливості залучення італійських інвестицій в економіку Прикарпаття.

За словами Сергія Басараба,  італійські інвестори готові вкладати свої капітали в енергетику, охорону довкілля і забезпечення чистою водою, будівництво готелей, сектор ІТ-технологій, переробку твердих побутових відходів тощо.

«Облдержадміністрація створює найбільше сприяння для іноземних інвесторів, які могли б працювати в нашій області у різних сферах, - наголосив перший заступник голови ОДА. – Ми відкриті для інвестора і переконанні, що вкладати капітали в економіку нашого краю  вигідно».

Сторони також обговорили шляхи співпраці в нафтогазовому секторі, в якому Італія є лідером світового рівня щодо технологічних рішень. «Ця країна має потенційні можливості інвестувати в розвиток газовидобувної галузі, а в нинішній час Україна має в цьому велику потребу», - додав посадовець.

Окремо мовилося про конкретні кроки реалізації проекту з очищення (переробки) розсолів Домбровського кар’єру італійською компанією VOMM.

Домовлено про співпрацю малого і середнього бізнесу, обмін делегаціями тощо.

На Прикарпатті зареєстровано 44 підприємства, які створені за участю італійських інвесторів. Загальна сума інвестицій в економіку області становить понад 10 млн. доларів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...