На Прикарпатті відкриють центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB

PDF Друк
Четвер, 09 квітня 2015, 12:03

Вчора у Києві перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб зустрівся із директором мережі Центрів інновацій та підприємництва iHUB Дмитром Подолєвим та керівниками «Сід Форум Україна».

За його словами, облдержадміністрація прагне розвивати інновації у м. Івано-Франківську, допомагаючи молодим ІТ стартап-командам будувати глобальні компанії. «Івано-Франківськ давно довів свою прогресивність та відкритість до сучасних способів побудови міста інновацій із розумною економікою», - додав посадовець.

«Сід Форум Україна»  як організація, що оперує проектами із створення центрів підтримки інновацій та підприємництва iHUB у різних містах Європи за підтримки норвезького уряду, хочемо запропонувати Івано-Франківській міській раді виступити партнером проекту створення такого центру в Івано-Франківську, - наголосив директор мережі Центрів інновацій та підприємництва iHUB Дмитро Подолєв. - Норвезький уряд висловив готовність підтримати нашу ініціативу всіма необхідними фінансовими ресурсами».

Компанія гарантує створення такого центру, де івано-франківські інноватори та підприємці матимуть змогу комерціалізовувати свої ідеї та виводити їх на світові ринки, створюючи велику додану вартість, нові робочі місця, притік іноземного капіталу та зміцнення бренду міста Івано-Франківська як технологічного центру в центральній та східній Європі. «Ми готові інвестувати в реновацію муніципального будинку у центрі міста, закупити всі необхідні для інноваторів меблі, техніку та здійснювати фахове управління центром протягом 10  наступних років.

Учасники переговорів переконані, що в цей непростий для України час відкривається вікно можливостей для українського високотехнологічного сектору. Спільно зможемо вивільнити потужний людський капітал та креатив, який зосереджений в Івано-Франківську та побудувати на цій базі потужні продуктові ІТ-компанії, які створять нові робочі місця, згенерують нові податки та валютні надходження в економіку міста, зроблять його ще привабливішим для креативної та інтелектуальної молоді зі всієї України та центрально-східної Європи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...