Обласна влада сприятиме залученню інвестицій у розвиток регіону

PDF Друк
П'ятниця, 13 лютого 2015, 15:06

Обласна влада сприятиме залученню інвестицій у розвиток регіону, налагоджуючи тісну співпрацю з іноземними партнерами. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук під час зустрічі з генеральним директором ТзОВ «Даноша» Крістіаном Якобсеном.

«Враховуючи надзвичайно складну ситуацію у державі та євроінтеграційний напрямок нашого розвитку, ми приділяємо максимальну увагу такій співпраці, ? зазначив Олег Гончарук. ? Вона базуватиметься на тих напрацюваннях, які вже є в області, набуваючи з часом ще більших масштабів. При цьому обласна влада надаватиме підтримку у вирішенні всіх проблемних питань».

Як зазначалося на зустрічі, товариство «Даноша» працює на території області у Галицькому та Калуському районах, сподіваючись на започаткування діяльності також в Тлумацькому районі. Фахівці компанії займаються вирощуванням зернових, виробництвом свинини, розвивають молочне скотарство, працюють у плані використання альтернативних джерел енергії, в перспективі готові відкрити на Прикарпатті м'ясопереробний комбінат.

«Україна має багато можливостей для розвитку, особливо це стосується вирощування зерна, ? вважає Крістіан Якобсен. ? Однак важливо, щоб держава не лише його експортувала, а й використовувала для виробництва різних продуктів харчування, створюючи ще більше робочих місць. А експортувати потрібно вже кінцевий продукт».

Генеральний директор ТзОВ «Даноша», спілкуючись із головою обласної державної адміністрації, висловив готовність компанії до подальшої плідної та відповідальної співпраці, результати якої будуть спрямовані на користь області та загалом України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...