Громада Прикарпаття відправила пиломатеріали на Схід України

PDF Друк
Середа, 11 лютого 2015, 12:18

Цього разу з Івано-Франківська на Донбас відправили пиломатеріали. Підготовку відправлення такого вантажу раніше анонсував т. в. о. заступника голови облдержадміністрації Володимир Кушнір.

«Ми дещо змінили час відправлення, щоб була можливість збільшити кількість деревини для Донецької області. Також вдалося знайти спільну мову з керівництвом «Укрзалізниці», що допомогло зекономити кошти на доставку пиломатеріалів на Схід України», – розповів посадовець.

За словами представника облдержадміністрації, було змінено і місце прибуття вантажу. «Спочатку планувалося доставити пиломатеріали до Краматорська, але загострення ситуації в тому регіоні змусило нас змінити адресата і, відповідно, допомога надійде одразу за місцем потреби – в Маріуполь. Після нещодавніх обстрілів місто потребує значної кількості будівельних матеріалів. Раніше за підтримки ПАТ «Івано-Франківськцемент» ми передали шифер, а сьогодні – пиломатеріали, які допоможуть маріупольцям відбудовувати місто»,  – зазначив Володимир Кушнір.

Нагадаємо: недавно Івано-Франківська облдержадміністрація організувала відправлення продуктів харчування до Краматорська, звідки було здійснено їх розподіл між населеними пунктами, які найбільш постраждали під час масових обстрілів. Жителі Донеччини отримали питну воду, борошно, крупи, консерви, овочі, фрукти, соки, цукор та медикаменти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...