Долар придбати дуже важко

PDF Друк
П'ятниця, 12 вересня 2014, 10:36

обмінникВ Івано-Франківську люди не мають змоги купити долар

Нещодавно стало відомо, що Українці у місті Івано-Франковськ залишились без долара. Люди вирішили знайти цьому причину і, можливо, місце у котрому долар ще є. В жодному відділенні усіх відомих банків не знайшлося доларів. Відвідали багато відомих банків, серед яких є «Приват», «Агриколь», «Ощадбанк України» та багато інших.

Усі відділення відмовилися якось прокоментувати таке положення з вільноконвертованою валютою. Коли спробували якось прояснити ситуацію зрозуміли декілька причин. Основна це що люди перестали віддавати долари. Усі намагаються тільки придбати долар. Також кажуть що чорний ринок занадто своєвільно себе поводить і тим самим валить курс, який і так ледь тримається на більш менш нормальній висоті. Хоча люди вважають, что НБУ спеціально робить курс все нижче.

Проте «Сбербанк Росії» погоджувався видавати українцям долар, але за дуже дивними умовами. Людина повинна оформити документи на долари. Нібито зробити замовлення. Але усе одно вам не видадуть гроші на руки, треба чекати десь місяць для того, щоб іх забрати.

Така дивна і не зовсім зрозуміла "махінація". Схоже і тут намагаються надурити, але тільки час покаже як все буде насправді.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...