Прикарпатці самі звертаються в податкову, бо з ними не хочуть укладати трудові договори

PDF Друк
П'ятниця, 08 серпня 2014, 19:44

Нещодавно до ДПІ у м. Івано-Франківську надійшло дві заяви від мешканців нашого міста щодо порушення законів про працю на підприємствах торгівлі продуктами харчування та квітами, які розміщені у центральній частині міста та належать фізичним особам - підприємцям.Нещодавно до ДПІ у м. Івано-Франківську надійшло дві заяви від мешканців нашого міста щодо порушення законів про працю на підприємствах торгівлі продуктами харчування та квітами, які розміщені у центральній частині міста та належать фізичним особам - підприємцям.

Працівники міської ДПІ перевірили факти порушень, викладені в заяві. Вони встановили, що підприємці використовували працю трьох найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин. Таким «трудовим нелегалам» роботодавці виплатили 10,8 тис.грн. доходу.

В результаті, перевіркою нараховано більше 2 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб та тільше 5 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

Загалом, з початку року, згідно законодавства про звернення громадян, до Івано-Франківської ДПІ надійшло 47 заяв, з них 6 – про порушення законодавства про працю. Перевіркою фактів порушень, викладених у зверненнях громадян, підтверджено лише 3.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...