Місто активно взялося за боротьбу із стихійною торгівлею

PDF Друк
Середа, 30 липня 2014, 11:28

Проведено 4 вилучення продукції, якою здійснювалась несанкціонована торгівля:  промислові товари, сонцезахисні окуляри, картки поповнення мобільних телефонів та аксесуари до мобільних телефонів, а також веломобілів, якими надавались послуги.На виконання  розпорядження міського голови Івано-Франківська від 07.08.2013р. № 282-р «Про заходи щодо запобігання несанкціонованої торгівлі, перевірку роботи літніх торгових майданчиків, дрібнороздрібної торгової мережі та роботи закладів торгівлі і ресторанного господарства в нічний час» у складі працівників міського відділу УМВС України  в  Івано-Франківській області громадського формування «Штаб» управління торгівлі виконавчого комітету, проведено рейд з метою недопущення несанкціонованої торгівлі на вулицях міста, повідомляє Vsemisto.

Рейдовою групою 29.07.2014р. припинено стихійну  торгівлю поповненням мобільних телефонів та аксесуарів для мобільних телефонів на вул. Галицькій, промисловими товарами на вул. Новгородській, сонцезахисними окулярами на куті вул. Дністровської та вул. Галицької, надання послуг веломобілями на Вічевому майдані.

Проведено 4 вилучення продукції, якою здійснювалась несанкціонована торгівля:  промислові товари, сонцезахисні окуляри, картки поповнення мобільних телефонів та аксесуари до мобільних телефонів, а також веломобілів, якими надавались послуги.

Робота по усуненню стихійної торгівлі буде і надалі на жорсткому контролі у керівництва МВС і міської влади.

Поважаємо і допомагаємо тим, хто дотримується законодавства і сплачує податки до бюджету.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...