Пекарня круасанів з Коломиї замість шоколаду ставив ароматизатори

PDF Друк
Субота, 05 липня 2014, 16:05

Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТзОВ «ВКФ Тріумф» (м. Коломия, Івано-Франківська обл.)  за  недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення неправдивої інформації.

Як інформують у прес-службі АМК, відділення встановило, що ТзОВ «ВКФ Тріумф» поширювало інформацію, що вводила в оману споживачів, а саме повідомляло невизначеному колу осіб неправдиві відомості щодо споживчих властивостей булочних виробів «Круасан з шоколадом» власного виробництва, зокрема, шляхом використання на упаковках позначення «з шоколадом» та поряд з цим зображення на них шоколаду, як натурального складника, в той час, як до складу продукту входять лише ароматизатори, ідентичні натуральним, що  могло вплинути на наміри споживачів щодо придбання саме цього продукту.

Згідно з вимогами ДСТУ 4518-2008 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила» виробнику (продавцю) забороняється надавати харчовим продуктам назви, які вводять споживача в оману відносно природи походження харчового продукту; використовувати в назвах харчових продуктів назви натуральних харчових продуктів, які в тій чи іншій формі не входять в їхній склад. А в разі включення в склад таких продуктів ароматизаторів, що імітують наявність в них натуральних харчових продуктів (інгредієнтів), в їх назві зазначають, що ці продукти з ароматом конкретного продукту, залежно від того, аромат якого продукту він набув.

Порушення припинено.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...