Відбулося засідання експертної групи щодо просування інвестиційних можливостей на Прикарпатті

PDF Друк
Вівторок, 01 липня 2014, 13:54

В Івано-Франківську відбулося засідання експертної групи проекту  «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»В Івано-Франківську відбулося засідання експертної групи проекту  «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні», який реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та управлінням з упровадження економічних реформ, євроінтеграції та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Під час засідання було обговорено стан реалізації заходів проекту. Зокрема, представлено розроблене аналітичне дослідження з аналізу та оцінки інвестиційного  середовища Прикарпаття. Проведено соціологічне дослідження з вивчення думки малих та середніх підприємств щодо можливостей, ризиків та перешкод для інвестиційної діяльності в Івано-Франківській області, під час якого опитано 100 респондентів – представників малого і середнього бізнесу. Його результати будуть проаналізовані з метою вироблення рекомендацій задля покращення інвестиційного клімату в регіоні. Обговорено стан роботи з вивчення успішної діяльності суб’єктів господарювання з метою залучення інвестицій.

Учасники експертної групи висловили свої пропозиції щодо рекомендацій та висновків проведених досліджень, обговорили важливість діяльності експертної групи проекту як дорадчо-консультативного органу та впровадження заходів проекту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...