Франківський бізнесмен побився із журналістом?

PDF Друк
Неділя, 29 червня 2014, 20:24

За словами Руслана Коцаби, сьогодні у парку Шевченка журналіста вдарив(?) коліном у пах від підприємець Олег Олексюк.

А от, як журналіст описує подію:

"Отже, почалося... Поки адекватні і розважливі люди "переварюють" моє правдиве інтерв'ю після відвідування зони АТО на поки-що українській Луганщині, місцеві ради-кали, як активні так і пасивні, шукають можливості попіаритися на фоні невгамовного Коцаби. Подарую одному з них таку можливість... За порядком: сьогодні близько другої години дня у міському парку відпочинку, у присутності моїх двох донечок Квітки і Зірки, де я спілкувався, яко журналіст, із одним військовиком-підполковником (на тему бардаку із фальшивими бронежилетами та фальшивими закупівлями буцімто на потреби батальйону територіальної оборони "Прикарпаття"), - до мене зненацька підбіг орендар дитячих качельок Алєжка Олексюк (лагідна народна назва у Франику - "ШРЕК") і з вереском "Зрадник!" спробував копнути мене в пах, тобто у причинне місце.

Я трохи вивернувся, незважаючи на свою неповороткість, але здачі дати не встиг (може то і на краще!), бо "Патлатий Алєжка" відбіг на кілька метрів і почав погрожувати, що мене вб'є і так далі... Мій журналістський досвід завжди підказував мені, що боятися слід не тих, хто лякає вбивством, а тих, які заціпили зуби і мовчки "поїдають" палахкотливими від ненависті виряченими як цибулі очима..... Тому для початку, яко законослухняний журналюга, викликав міліцію на місце злочину. Так-так, саме злочину за статтею "Перешкоджання журналістській діяльності", а не "Дрібне фуліганство"!....... Принагідно звертаюся до колег-журналістів не сприймати серйозно цей відчайдушний шрековий піар у стилі "садо-мазо". Це звичайний кримінальний злочин і я є звичайним потерпілим, а Алєжик - звичайним нападником, який погрожував фізичним знищенням журналістові... Окрема подяка озброєним міліціянтам, які не допустили потім бійки між нами. Слава Україні! NEVSEREMOS!".

Натомість в своєму блозі на "Захід пост" кривдник Руслана Коцаби Олег Олексюк розповів про це інцидент таке:

"...Ознайомившись із свіжою творчістю коцаби (свідомо пишу маленькими літерами. думаю в майбутньому це буде такий же термін як і тітушки) я буквально за пару годин побачив автора в франківському парку Шевченка. Не втримався і підійшов та чітко йому сказав у вічі, що більше не потисну його руку, що він зрадник, негідник, що він зрадив світле ім"я майдану і небесної сотні, світлу пам"ять загиблих в АТО наших солдатів... Та й  його дії є просто державною зрадо, бо він легітимізував злочинців...

Але ви не повірите, яка реакція була у цього негідника. Він викликав міліцію. І розповів що я його боляче копнув. І обзивав негарними словами. А він(ці слова він казав мені при міліції) лише відстоював правду.

Я багато бачив у житті "правдолюбів". Але такого вперше. До речі, на днях у Франек приїдуть хлопці з Айдару у яких коцаба робив репортаж і у них до нього є  одне запитання. Чому після щирої і відвертої розмови із україномовним іванофранківським бандерівським  журналістом вони потрапили в засідку,  внаслідок  якої погинули наші хлопці?".

Нагадаємо, минулого тижня журналіст з Івано-Франківська перебував у зоні АТО. Зокрема, він проводив відеозйомки на Луганщині.

Спершу Коцаба прибув у розміщення зведеного батальйону збройних сил України "Айдар" в якому зараз служать двоє івано-франківців - депутати Андрій Грималюк та Петро Шкутяк.

Згодом, Руслан став єдиним українським журналістом, який зміг акредитуватися у так званої Луганської народної республіки (після нього вже акредитавуалося кілька інших журналістів, зокрема проходять акредитацію журналісти Громадського ТБ). Саме відзняті матеріали у зоні ЛНР виявилися найскандальнішими, адже на відео Коцаба відкрито заявляє про помилки вітчизняних військових та мирні жертви через їх дії.

Також журналіст у ефірі 112-го каналу заявив, що серед рядових сепаратистів насправді є адекватні люди, які відстоюють "позицію від'єднання від Києва" і жодних чеченців він там не бачив.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...