Франківські ресторани відрахують кошти на армію

PDF Друк
Неділя, 29 червня 2014, 19:49

30 червня розпочинається акція зі збору коштів для українських військовослужбовців серед знаних у місті закладів харчування.30 червня розпочинається акція зі збору коштів для українських військовослужбовців серед знаних у місті закладів харчування.

Активісти закликають приєднатися до акції керівників ресторанів та кав’ярень Івано-Франківська. Їм пропонують визначити певний день тижня і саме з виручки цього дня певний відсоток буде виділено на закупівлю необхідних для військової частини речей.

Так, відвідавши кожного понеділка ресторан „Кабукі”, що на вул. Короля Данила, мешканці Івано-Франківська автоматично перераховують кошти для українських військовослужбовців.

У вівторок відсоток від прибутку перераховує ресторан „Рондель”, що знаходиться на вул. Нова.

У середу – ресторан „Трембіта” на вул. Вовчинецька.

У четвер – ресторан „Станіславський двір” на вул. Деповська.

У п’ятницю – заклад швидкого харчування „Chicken Hut” на вул. Бельведерська та на вул. Бандери.

У суботу – військовослужбовцям допомагатиме ресторан „Десятка” на вул. Шашкевича.

У неділю – ресторан „Франко” на вул. Галицька.

При вході в заклади харчування, які приєдналися до акції допомоги військовослужбовцям, розмістять спеціальні наліпки, які інформуватимуть відвідувачів про те, що цей заклад допомагає українській армії.

Приєднатися до акції допомоги може кожен підприємець Івано-Франківська. Для цього можна зателефонувати на гарячу лінію за номерами: (068) 63 19 592, (066) 52 903 321.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...