Майже 185 млн грн надійшло від Івано-Франківської митниці до бюджету

PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 14:20

З початку цього року Івано-Франківською митницею ДФС забезпечено до державної скарбниці 1,4 млрд грн митних платежів. В порівнянні з минулим роком суми податків і зборів збільшились на 8,6 відс. або 112 млн грн. Про це повідомив в.о. начальника Івано-Франківській митниці ДФС Левко Прокіпчук.

За словами керівника митниці, у вересні та жовтні забезпечено рекордні суми надходжень – 174,4 млн. грн. та 184,8 млн грн відповідно.

«Цьому сприяла перш за все ділова активність бізнесу Прикарпаття, а також належний рівень взаємодії та партнерських відносин між суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та митницею, - зазначив Левко Прокіпчук. - Підприємці відчули позитивні зміни, прозорість та прогнозованість у роботі митного органу».

Також повідомлено, що основними бюджетоформуючими товарами були: автомобілі легкові (митне оформлення яких забезпечило надходження 55 млн грн), сонячні батареї (21,2 млн грн), вугілля кам’яне (17,8 млн грн), полімери етилену (16,1 млн грн), прокат плаский з вуглецевої сталі (11,2 млн грн), полімери вінілхлориду (11 млн грн) та папір мішковий (9,4 млн грн).

Суттєво виросли обсяги ввезення легкових автомобілів після 1 серпня 2016 р. з набранням чинності Закону України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів. Так, у серпні-жовтні ц.р. громадянами ввезено понад 850 таких авто, або майже дві третини імпортованих з початку року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...