Швидко та надійно купуємо будівельні матеріали

PDF Друк
Четвер, 04 серпня 2016, 09:59

Робите ремонт? Тоді ви знаєте скільки проблем нас оточує під час цього процесу. Все починається з вибору та покупки. В гіпермаркетах та на ринках нас очікують завищені ціни, відсутність професійної консультації та затрата часу. У магазинах вузької спеціалізації, де готові професійно проконсультувати, асортимент звужується до продукції лише від одного виробника. Висновок: тратимо час, не маємо достатнього вибору.

Наступна проблема - довіра. Аби самим не займатися ремонтом, ми наймаємо прорабів, дизайнерів, ремонтників, когось, хто б зробив це професійно. Не так рідко нам надають кошторис, в якому ціни не відповідають дійсності. Хтось перевіряє чеки, а хтось не приділяє уваги і платить. Висновок: йдемо на ризик, витрачаємо зайве.

Останнє питання – якість. Якщо ми рідко стикаємося з будівельними проблемами, то багатьох нюансів не знаємо. Матеріали, які мають бути найкращими та практичними, через певний час не відповідають заявленому. Шпалери відклеїлись, штукатурка вся потріскалася. Висновок: знову шукати нові матеріали, витрачати зайві кошти.

Ремонт, який планувався на місяць, затягнувся на три. Саме тому існує поняття, що ремонт та будівництво – це тяжко, довго і дорого. Та чи потрібно нам користуватися традиційними методами, в час глобальної інтернетизації? Невже ми не можемо купити будівельні матеріали самостійно так само просто онлайн як одяг чи їжу? Прийшов час розширити свої можливості та користуватися найкращими пропозиціями серед веб-ресурсів.

Щоб створити ресурс, який би був максимально зручним для покупця, команда платформи для покупки будівельних матеріалів ibud.ua тривалий час аналізувала й надалі аналізує будівельний ринок та створює нові можливості у процесі покупки. Цінність придбання на платформі – це можливість обрати найкращу пропозицію швидко та зручно.

Обрати потрібний товар, наприклад м`яку черепицю, покупець може порівнявши ціни одного й того ж продукту від різних продавців, обравши виробника або найближчий регіон. На платформі представлений асортимент як дешевшої цінової категорії, так і дорожчої від більш ніж 1000 компаній. Висновок: є можливість порівняти ціни та обрати найкращу пропозицію серед товарів від найнадійніших продавців.

Описи, інструкції, характеристики, відео, фото, оглядові статті, відгуки та професійні консультації – все на платформі ibud.ua. Покупець одразу може визначитися, який з продуктів йому найбільше потрібний. Висновок: дізнатися про всі деталі товару просто та доступно.

Вдома, на роботі, в кафе, просто на лавці у парку замовляємо все необхідне для ремонту чи будівництва через ibud.ua. Покупець може обрати найзручнішу доставку в найзручніший час з найближчого магазину. Висновок: економія часу.

Робота платформи полягає не в тому, щоб зробити найкращі умови купівлі для сьогодні, а щоб зробити їх найкращими для завтра і післязавтра. ibud.ua пропонує майбутнє з корисними та цікавими рішеннями. Разом з платформою просто створювати дім своєї мрії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...