Прикарпатці вимагають від Порошенка, Яценюка та Гройсмана зниження цін на тарифи

PDF Друк
Четвер, 17 березня 2016, 14:10

Кілька районних рад Івано-Франківщини звернулися із відкритим листом до Президента, Прем’єр-міністра і голови Верховної Ради з приводу підвищення тарифу на електроенергію. Першими написали звернення представники Верховинської районної ради, трішки пізніше до них приєдналася Косівська районна рада

У листі йде мова про те, що населення гірських районів широко користується електроенергією, оскільки не має доступу до газу. Так, у повністю не газифікованому Верховинському районі Івано-Франківської області  проживає тридцять тисяч осіб.

«Запровадження нових тарифів та зростання цін на електроенергію призводить до переходу значної кількості населення з межі малозабезпеченості на межу виживання. Ми вважаємо, що тарифи мають бути ринковими та окупними для підприємств житлово-комунального господарства та, водночас, доступними для населення», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що з початку весни цього року плата за електроенергію збільшилася аж на двадцять п’ять відсотків. Це третє за рахунком зростання тарифу, на черзі – ще два – з першого вересня цього року та з першого березня наступного року.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...