Майже всі підприємці звітують через інтернет

PDF Друк
П'ятниця, 20 червня 2014, 22:23

Простота та зручність електронного документообігу очевидна, тому все більше платників податків переходять на «електронне» звітування, - повідомив начальник управління інформаційних технологій та обліку платників Олег Марій. Майже всі підприємці звітують через інтернетПростота та зручність електронного документообігу очевидна, тому все більше платників податків переходять на «електронне» звітування, - повідомив начальник управління інформаційних технологій та обліку платників Олег Марій.

За його словами у м. Івано-Франківську майже стовідсотково скористалися такою формою подання звітності платники ПДВ, 92% -  єдиного соціального внеску, 89% -  податку на прибуток. Більш як половина електронної  звітності надходить від платників екологічного податку, збору за використання води, єдиного податку, тощо.

Посадовець також повідомив, що для звітування до органів Міндоходів в електронному вигляді необхідно мати ключ електронно-цифрового підпису. Електронний цифровий підпис є своєрідним захистом звітності, яка надсилається в електронному вигляді. Цифровий підпис видається безкоштовно в Акредитованому центрі сертифікації ключів  Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів. Робота Центру забезпечується сучасним програмно-технічним комплексом, у складі якого використовуються унікальні програмно-апаратні рішення, які забезпечують високий рівень надійності захисту інформації. Платники податків нашого міста можуть отримати електронні ключі в АЦСК ІДД Міндоходів в Івано-Франківській області у каб.110 Центру обслуговування платників податків міської ДПІ.

Олег Марій наголосив, що у випадку подання звітності в електронному вигляді подавати звітність на паперових носіях не потрібно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...