Прикарпатці Декларацію про доходи можуть подати не виходячи з дому

PDF Друк
Четвер, 10 березня 2016, 16:06

До першого травня 2016 року громадяни Івано-Франківської області зобов’язані задекларувати власні доходи, отримані минулоріч.

Обласна Державна фіскальна служба надає жителям області можливість задекларувати доходи не виходячи з дому або не покидаючи робочого місця. Відтак, здати Декларацію до податкової можна за допомогою Інтернету. Заповнити Декларацію он-лайн можна на офіційному веб-порталі обласної фіскальної служби. Задля цього потрібно скористатися сервісом «Електронний кабінет платника (оновлена версія)».

Інстркція з заповнення Декларації в он-лайн режимі:

Спершу необхідно отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Після того потрібно завантажити з сайту Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення – «Програмний комплекс користувача ЦСК». Встановити програмне забезпечення на власному комп’ютері та виконати необхідні налаштування за допомогою інструкції користувача.

Наступний етап - авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та заповнити декларацію.

Декларацію про майновий стан і доходи також можна подати особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою (з повідомленням про вручення та з описом вкладення) до податкової інспекції за місцем проживання.

На допомогу громадянам на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області (http://if.sfs.gov.ua/) функціонує банер «Декларуємо по-новому», в якому розміщена актуальна інформація щодо осіб, які зобов’язані подавати декларацію, випадки, коли така декларація не подається, порядок подання декларації для отримання податкової знижки тощо


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...