На будмайданчиках будуть мити колеса

PDF Друк
Четвер, 12 червня 2014, 17:04

Згідно діючих правил благоустрою, на кожному будівельному майданчику має бути встановлене місце для миття коліс автомобілів. Адже, коли вантажівки виїжджають із будівельних майданчиків, автомобілі, особливо ті, які возять розчини, бетон, сипучі матеріали, залишають сліди бруду на дорогах.

„Далеко не усі будівельні майданчики мають обладнані мийки. Автомобілі з брудними колесами виїжджають на дорогу і майже півкілометра за такою машиною тягнеться болото. А прибирати його мають комунальники. Тому ми звернулися у інспекцію з благоустрою з проханням взяти це питання на особливий контроль. Працівники інспекції мають перевірити усі будівельні майданчики і надати власникам відповідні приписи, щоб зобов’язати підприємців облаштувати мийки. Якщо ж наші вимоги не будуть виконані, ми будемо вживати інші адміністративні заходи, в тому числі й штрафи”, – каже директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Аналогічні дії будуть вживатися і щодо суб’єктів господарювання, які займаються продажем сипучих будівельних матеріалів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...