Економіка і бізнес
Ефективність роботи Пенсійного фонду PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 15:22

Сучасна система обслуговування та інформаційні технології, які застосовуються у роботі із впровадженням Стратегії модернізації і розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, потребують забезпечення персоналом якісно високого рівня.

 
Торгівля в Івано-Франківській області PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 09:59

За інформацією головного управління статистики, обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–вересні 2016 р. становили 367,9 млн дол. США, імпорту – 289,8 млн дол. США. У порівнянні з січнем–вереснем 2015 р. обсяги експорту збільшилися на 34,7%, імпорту – на третину. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 78,1 млн дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,27.

 
Податківці Івано-Франківщини нарахували більше 2 млн гривень, за порушення при торгівлі алкоголю та тютюну PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 12:13

За результатами проведених перевірок 349 суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, податківці донарахували 2130,6 тис. грн податків і зборів. Про це повідомили у відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.


Зокрема, перевірками встановлено 20 випадків здійснення підприємцями торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії, в 25 випадках торгівля алкогольними напоями відбувалась за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, у 19 – продаж тютюнових виробів за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін.

Також встановлено 18 фактів зберігання алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, 7 - продажу алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування та 5 – продажу тютюнових виробів з полиць самообслуговування.

Крім того, анульовано 14 ліцензій за реалізацію алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Працівники фіскальної служби звертають увагу, що відповідальність за порушення законодавства в сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, передбачену Законом України від 12 серпня 2014 № 1638-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо посилення контролю за обігом підакцизних товарів та уточнення окремих податкових норм» підвищено до десяти разів.

 
Проект «Гендерно-орієнтоване бюджетування в Україні» реалізовується PDF Друк
Вівторок, 15 листопада 2016, 19:13

Сьогодні в приміщенні облдержадміністрації відбувся консультативний семінар з питань застосування програмно-цільового методу бюджетування на рівні місцевих бюджетів та реалізації в області проекту «Гендерно-орієнтоване бюджетування в Україні».

Участь у ньому взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники профільних департаментів ОДА, головні розпорядники коштів обласного бюджету, представники районних, міських фінансових управлінь та об’єднаних територіальних громад.

 
Програму з енергоефективності продовжать у 2017 році PDF Друк
Вівторок, 15 листопада 2016, 18:05

Урядова програма з енергоефективності, яка в народі отримала назву «теплі кредити», буде продовжена у наступному 2017 році. Уряд, відреагувавши на чисельні запити українців, передбачив у доопрацьованому проекті Державного бюджету на 2017 рік 400 млн грн на її реалізацію. Про це повідомляє голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, прем’єр-міністр України В. Гройсман підтримав продовження дії урядової програми з енергоефективності, яка вже впродовж двох років є дієвим інструментом допомоги населення та ОСББ при утепленні житла, підготовці до зими та зменшенні витрат на комунальні послуги.

 
Уряд зобов'язав надавачів комунальних послуг перерахувати незаконно виставлені субсидіантам борги PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 13:56

Постачальники житлово-комунальних послуг повинні здійснити перерахунок платежів за жовтень у разі, якщо громадянам - одержувачам житлових субсидій надійшли платіжки із заборгованістю за тепло, газ чи електроенергію у разі використання цих енергоносіїв для опалення за минулий опалювальний період. До цього їх зобов’язує постанова Кабінету Міністрів України, ухвалена на засіданні уряду.

 
Об’єднані громади мають проектних заявок більш ніж на 98 % коштів державної інфраструктурної субвенції PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 12:01

Більше 98 % коштів інфраструктурної субвенції вже розподілено між проектами об’єднаних громад.

Станом на 8 листопада 2016 року експертною комісією при Мінрегіоні погоджено вже 1237 заявок від 159 об’єднаних територіальних громад на проекти розвитку інфраструктури, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції.

 
2 тис. гривень —середня субсидія в Україні PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 16:08

31 жовтня 2016 року в Україні завершився процес призначення житлових субсидій на новий опалювальний період (2016-2017рр). Інформація про розмір субсидії, визначений на основі сукупного доходу кожного окремого домогосподарства та інформації про тарифи від надавачів послуг, буде відображена у листопадових платіжках за оплату комунальних послуг.

В суспільстві ширилося багато міфів про програму житлових субсидій. Один з найпоширеніших – «клопоту з оформленням субсидії багато, а в реальності вона може скласти мізерну суму».

Насправді, безповоротну допомогу уряду на сплату житлово-комунальних послуг – субсидію – оформити просто. Для цього потрібно подати лише Заяву та Декларацію про доходи. Все інше органи соціального захисту зроблять самостійно. Повертати її не потрібно, навіть у разі продажу квартири, на яку була оформлена житлова субсидія.

 
Майже 185 млн грн надійшло від Івано-Франківської митниці до бюджету PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 14:20

З початку цього року Івано-Франківською митницею ДФС забезпечено до державної скарбниці 1,4 млрд грн митних платежів. В порівнянні з минулим роком суми податків і зборів збільшились на 8,6 відс. або 112 млн грн. Про це повідомив в.о. начальника Івано-Франківській митниці ДФС Левко Прокіпчук.

За словами керівника митниці, у вересні та жовтні забезпечено рекордні суми надходжень – 174,4 млн. грн. та 184,8 млн грн відповідно.

 
На Прикарпатті ярмарки продовжили PDF Друк
Понеділок, 31 жовтня 2016, 15:33

На прохання Крихівецької сільської ради Івано-Франківської міської ради департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з районними державними адміністраціями минулої суботи організовано проведення осінньої ярмарки «Золота осінь-2016» із продажу сільськогосподарської продукції для жителів села Крихівці та мікрорайону «Калинова слобода».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9