Де у Львові замовити друк та розробку рекламної продукції?

PDF Друк
Четвер, 26 вересня 2019, 23:01

Для розвитку власного бізнесу та швидкого просування послуг свого підприємства необхідно продумати чіткий маркетинговий план. В основі подібних стратегій найчастіше лежить використання рекламного продукту. Таким товаром можуть бути широкоформатні банери, буклети, візитки, різноманітні стенди та ін. Компанія «DesartGroup» пропонує свої послуги в області друку та виготовлення реклами. Детально ознайомитись с можливостями фірми можна за наступним посиланням https://desartgroup.com.ua/services/shyrokoformatnyy-druk/. В організації працюють кваліфіковані експерти з маркетингу, які розробляють індивідуальні проекти відповідно до побажань клієнтів. Завдяки використанню якісних матеріалів, замовник отримує найкращу друковану продукцію, яка відрізняє його серед багатьох конкурентів. У цю категорію послуг входить друк на наступній основі: вінілові банери, сітчаста банерна тканина, наклейки, графіка на вікнах, шпалери, автомобільні наклейки.

Компанія використовує 2 види чорнил:

  • екосольвентні
  • сольвентні.

Перший друк використовується для оформлення інтер’єру приміщень. Зображення відрізняються високою чіткістю. Другий спосіб використовується в агресивному середовищі, тобто в процесі друку зовнішньої реклами. Розмір банерів може мати ширину від 1,6 до 5 м. Цей метод відрізняється високим рівнем стійкості перед зовнішніми факторами.

Спектр послуг компанії

Ще одним різновидом послуг агентства є розробка зовнішньої реклами. Всі деталі про надання та опис цієї функції знаходяться за посиланням https://desartgroup.com.ua/services/vizualna-reklama/. Зовнішня реклама може бути досить різноманітною: текстовою, графічною, візуальною. Цей продукт розміщують в місцях масового скупчення людей на стаціонарних конструкціях, або тих, що можна перемістити. Для того, щоб рекламна компанія привернула увагу якомога більшої кількості людей, спеціалісти компанії проводять цілий комплекс розвідувальних робіт, які допомагають виявити максимально точний рекламний інструмент. Тому, коли потенційний замовник набирає у пошуковому рядку браузеру вислів «Desart Group зовнішня реклама», він одразу перенаправляється у відповідний розділ компанії. Для того, щоб кінцевий продукт був максимально ефективний, спеціалісти дотримуються наступних правил: лаконічність, найбільш прохідне місце, привертання уваги, зрозумілість, швидке сприймання інформації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...