Найкращий вибір для вашого офісу!

PDF Друк
Вівторок, 04 грудня 2018, 22:18

Інтернет-магазин «ЕкономТочка» відповідає своїй назві, так як весь його асортимент, представлений на сторінках сайту, відноситься до бюджетних товарів, незважаючи на те, що виготовлений із матеріалів високої якості. Завдяки предметам інтер'єру, до яких відносяться крісла, м'які меблі, кухонні комплекти, меблі для організацій громадського харчування, ваше приміщення може прийняти зовсім інший вигляд, і при цьому не виникне необхідності звертатися за допомогою до дизайнерів.

Тепер при обладнанні офісних кімнат у вас не виникне ніяких питань. Комп'ютерне крісло, куплене на нашому сайті, зможе гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Також ці елементи робочого місця можна вибрати з декількох категорій, що ділять весь асортимент в залежності від застосування: для керівника, для персоналу, для конференцій, для ігор, ергономічні. Офісні меблі EconomTochka відрізняються своєю простотою та дизайнерської елегантністю в одному предметі. Так як компанія фактично знаходиться в місті Харків, наші співробітники забезпечать швидку доставку і монтаж предметів інтер'єру в день покупки. Оплатити покупку можна буде будь-яким найбільш зручним для клієнта способом - готівковим або безготівковим.

За рахунок того, що асортимент регулярно поповнюється новинками, на сайті завжди можна знайти знижений у ціні товар з минулих сезонів, або меблі, на які надаються великі знижки до 80%. Вся продукція відповідає встановленим стандартам, які гарантують якість і довговічність. Також при покупці меблів клієнт отримує гарантійний талон від магазину на термін від 1 до 5 років, що включає в себе сервісне обслуговування. Отримати замовлення в Харкові, оформлене на суму від 5000 гривень, можна безкоштовно.

Якщо ж ви перебуваєте в будь-якому іншому населеному пункті України, доставка здійснюється кур'єрською службою MistExpress, при цьому сума транспортування покупки фіксована, незалежно від вартості та обсягу посилки. Купити вподобані меблі в магазині можна, або додавши товар у кошик, або зателефонувавши по одному із запропонованих номерів телефонів в розділі «Контакти». Менеджери магазину нададуть повноцінну консультацію, що стосується правильного підбору предметів інтер'єру.

Також для завершальної обстановки кімнати можна придбати аксесуари, що знаходяться в однотипному розділі. Це можуть бути м'які пуфи та вішалки для верхнього одягу. Можливий варіант придбати готові офісні складові меблі, що включають в себе повний комплект одного стилю.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...