Вчора пройшло свято «Ми – надія твоя, Україно!»

PDF Друк
Середа, 04 червня 2014, 15:09

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Івано-Франківщині традиційно провели свято «Ми надія твоя, Україно!», на якому вітали талановиту молодь, яка досягла найвищих результатів в олімпіадах, конкурсах, турнірах та інших змаганнях всеукраїнського та європейського рівня, а також педагогів, що підготували її. Вчора пройшло свято «Ми – надія твоя, Україно!»З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Івано-Франківщині традиційно провели свято «Ми надія твоя, Україно!», на якому вітали талановиту молодь, яка досягла найвищих результатів в олімпіадах, конкурсах, турнірах та інших змаганнях всеукраїнського та європейського рівня, а також педагогів, що підготували її.

Участь у заході взяли керівники обласної державної адміністрації, обласної ради, департаментів ОДА, ректори вищих навчальних закладів та інші.

Свято проводиться щороку задля стимулювання, підтримки й заохочення обдарованих учнів та їх наставників. Адже, як наголосив голова облдержадміністрації Андрій Троценко, «саме молодь є тим потужним потенціалом, який у найближчому майбутньому розбудовуватиме нашу державу, рушійною силою, що здатна втілити в життя ті демократичні ідеали, до яких ми так давно прагнемо».

«Одинадцятий рік поспіль ми проводимо це свято – зустріч керівництва області з найталановитішою молоддю Прикарпаття, – зазначив директор департаменту освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Дерев’янко. – Завдяки вашим досягненням наша область входить у десятку найкращих».

Сергій Дерев’янко також повідомив, що переможці інтелектуальних змагань всеукраїнського рівня щомісячно впродовж року отримуватимуть стипендію голови обласної державної адміністрації і голови обласної ради, а випускники шкіл – одноразову грошову винагороду.

Інтелектуальні, творчі, спортивні, дослідницькі здобутки відзначили у восьми номінаціях. Грамоти та цінні подарунки (цьогоріч це були «Кобзарі») отримали призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, конкурсів юних техніків, конкурсів професійної майстерності, Всеукраїнських конкурсів-фестивалів художньої самодіяльності, Всеукраїнських та Міжнародних екологічних програм і проектів, Всеукраїнських туристсько-краєзнавчих експедицій, історико-географічних експедицій учнівської молоді, чемпіонатів України, Європи і світу з різних видів спорту. На святі вшанували також учителів, наукових керівників, тренерів, які підготували юні таланти.

Чудову концертну програму присутнім подарували учні шкіл області.

Загалом у цьогорічному заході «Ми – надія твоя, Україно!» нагородили 233 учасників.

У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні Івано-Франківщини традиційно показують високі результати. 2014 року 54 школярі вибороли високі нагороди, зокрема, І місця здобули 9 учнів, ІІ місця – 18, ІІІ місця – 27. Найкращі показники у змаганнях з української мови і літератури: із 8 учасників 7 призерів. Найбільше переможців підготували навчальні заклади Івано-Франківська, Калуша, Долинського району. Серед закладів нового типу почесне місце займають обласний фізико-технічний ліцей-інтернат, Українська гімназія № 1 м. Івано-Франківська, Івано-Франківська спеціалізована школа І–ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням німецької мови, природничо-математичний ліцей м. Івано-Франківська.

Добрі результати демонструє Івано-Франківське відділення Малої академії наук України. Цього року учні вибороли 24 призові місця.

Аналогічні свята в рамках програми «Обдаровані діти» відбуваються у містах і районах області, що підтверджує належну увагу до талановитої молоді як з боку обласної державної адміністрації, обласної ради, так і місцевих органів влади.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...