Фестиваль творчості «Повір у себе»

PDF Друк
Четвер, 29 травня 2014, 15:44

27 травня в Івано-Франківську відбувся ХУ традиційний фестиваль творчості для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе». 27 травня в Івано-Франківську відбувся ХУ традиційний фестиваль творчості для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Цьогоріч були удостоєні 6 представників творчої Рожнятівщини на участь у цьому дійстві: Кузнєцова Світлана Ярославівна (смт. Перегінське), Бирич Мар’яна Ярославівна (смт. Брошнів-Осада), Михайльонко Марія Михайлівна(с.Цінева), Дранчук Ярослав Васильович (с. Липовиця), Лавришин Анна Михайлівна (с. Сливки), Лукач Яна Василівна (смт. Рожнятів).

Свято проходило в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії. Глядачі були зачаровані проникливим співом нашої Марічки Михайльонко.

А ще, вироби, виконані умілими руками наших дітей району не залишили нікого байдужими.

Всідіти були нагороджені дипломами лауреата та цінними подарунками. Втомлені, але задоволені і щасливі, поверталися діти додому.

Рожнятівський РЦСССДМ щиро дякує голові Рожнятівської РДА Василю Ярославовичу Рибчаку та заступнику головного лікаря  Рожнятівської ЦРЛ Віталію Романовичу Креховецькому за сприяння у наданні транспорту для перевезення учасників до Івано-Франківська.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...