Поетеса з Прикарпаття видала нову книгу

PDF Друк
П'ятниця, 19 червня 2015, 12:04

У Музеї івано-франківська поетеса, літературознавець, перекладач, представниця «станіславського феномену», уродженка Верховинщини Галина Петросаняк презентувала свою нову книжку «Політ на повітряній кулі».

Творчий доробок авторки ? це поезія і проза за останні сім років, більшість з яких публікувалися в різних періодичних виданнях та збірниках. Зустріч з письменницею провів коломийський поет Андрій Малащук.

Свою нову книжку Галина Петросаняк називає скромною, оскільки до неї ввійшла невелика кількість віршів та есеїв, що відображають особисті екзистенційні пошуки та осмислення дійсності. Як зізналася сама авторка, працюючи над книгою, вона керувалася правилом двох «К»: «коротко, але концентровано».

Ведучий зустрічі Андрій Малащук звернув увагу присутніх на неримовані вірші Галини Петросаняк, що є новаторством у її творчості. За словами письменниці, вона прислухалася до літературного заклику своєї приятельки та колеги Анни Середи, яка попросила поетів «не римувати свої вірші у складні для всіх часи». Тож пані Галина цього разу вирішила «відпустити» риму.

Під час презентації гостя з Івано-Франківська прочитала кілька своїх віршів та уривків з есеїв, зокрема ті, у яких згадувалася Коломия. Опісля всі охочі мали можливість ближче поспілкуватися з письменницею, придбати літературну продукцію видавництва «Лілея-НВ», в якому і вийшов «Політ…» та взяти письменницький автограф. До слова, пані Галина планує найближчим часом видати нову книжку і навіть зачитала один з віршів, який ввійде до неї.

Оля ПОЛЮК


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...