Велопробіг «Дорогами пам’яті» 2014

PDF Друк
Понеділок, 26 травня 2014, 16:16

Днями на Івано-Франківщині, спеціально до Дня героїв та єдності України, провели захід "Дорогами пам’яті". Велопробіг розпочався з меморіального комплексу "Дем’янів Лаз", а оголосили список активістів в центрі міста на Вічевому майдані. Днями на Івано-Франківщині, спеціально до Дня героїв та єдності України, провели захід "Дорогами пам’яті". Велопробіг розпочався з меморіального комплексу "Дем’янів Лаз", а оголосили список активістів в центрі міста на Вічевому майдані. Як повідомляють організатори акції - в цьому році забралося близько п’ятдесяти учасників, які стали стержнем даної акції впродовж кількох останніх років.

Кульмінаційним моментом Велопробігу було розгортання великого українського прапору, який подолав шлях довжиною в найпопулярнішу міську вулицю (Незалежності).

Організатори акції: «Патріот України», «Велосталкер», «Меморіал», музей Бандери. Вони активно розповсюджували інформацію про захід в соцмережах: вконтакті, однокласниках, фейсбуці, завдяки чому був дуже сильний інтерес до даної події, яка зібрала сотні глядачів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...