Жителям Франківська показали, як боролися "кіборги" в донецькому аеропорту

PDF Друк
Неділя, 24 травня 2015, 13:35

Сьогодні в обласному центрі в кінотеатрі "Люм`єр" за сприяння облдержадміністрації відбувся показ кінофільму "Аеропорт. Той день".

Кінострічку в рамках заходів, приурочених до вшанування Дня Героїв, переглянули учасники Антитерористичної операції, військовослужбовці, представники правоохоронних органів та усі охочі. Відвідав показ і голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук із дружиною Людмилою.

Свої враження про фільм розповів військовослужбовець 93-ої окремої механізованої бригади "кіборг" Олександр. "Сьогодні громадськість на власні очі могла побачити, як все відбувалося насправді. Що в жовтні сепаратисти захопили велику частину аеропорту і намагалися йти в наступ, але потім, отримавши підкріплення бійцями 95 окремої аеромобільної бригади, ми вистояли. І ще довго, доки не зруйнувалась сама будівля, хлопці не відступали. Для мене кожен з них - герой!", – зазначив військовослужбовець.

На важливості проведення подібних заходів наголошували й інші глядачі, зокрема, мешканець Івано-Франківська Роман: "Ми всі повинні розуміти, що на сході України війна, що нашим захисникам там важко, кожен з українців зобов`язаний зробити свій вклад, допомагати їм. Такі фільми допомагають краще усвідомити всю глибину проблеми, не дають про неї забути. Дуже добре, що сьогодні у залі було багато дітей, адже "кіборги" за їхню мужність, за патріотизм є прикладом, гідним наслідування та найвищого пошанування".


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...