В Івано-Франківську відзначать свято Покрови Пресвятої Богородиці

PDF Друк
Середа, 23 жовтня 2013, 10:52

В Івано-Франківську відзначать свято Покрови Пресвятої Богородиці, 71-ту річницю створення УПА та Дня Українського козацтва. Всі заходи пройдуть у неділю,  повідомила сьогодні прес-служба міськради.

В Івано-Франківську відзначать свято Покрови Пресвятої Богородиці, 71-ту річницю створення УПА та Дня Українського козацтва. Всі заходи пройдуть у неділю,  повідомила сьогодні прес-служба міськради.

Розпочнуться заходи святковою ходою ветеранів визвольної боротьби, козацьких, громадських та інших ветеранських організацій. Разом з суспільством і владою міста, в 12:00 вони рушать колоною вулицями Лепкого - Незалежності - Степана Бандери і до Меморіального скверу. Після тут у Хреста жертвам політичних репресій в пам'ять загиблих за свободу і незалежність України священики різних конфесій міста відслужать панахиду.

Після цього по вулицях Мельника та Незалежності учасники святковою ходою рушать до Вічевому майдані в центрі міста. Тут же в 13:00 відбудеться урочисте віче.

Також у цей день о 14:30 на фасаді будинку по вулиці Б. Хмельницького , представники місцевої влади урочисто відкриють меморіальну дошку державному діячеві і Гетьману Війська Запорізького Богданові Хмельницькому.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...