На Прикарпатті триває фестиваль сценічних мистецтв

PDF Друк
Понеділок, 18 травня 2015, 09:25

До 24 травня в Івано-Франківську проходитиме фестиваль сценічних мистецтв, організатором якого виступає академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка.

Для участі у мистецькому заході на Прикарпаття завітали театральні колективи з Львівської, Чернівецької, Тернопільської областей та міста Києва. Впродовж цього тижня артисти пропонують переглянути постановки за творами Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Куліша, Івана Котляревського, Григорія Квітки - Основ'яненка. У програмі фестивалю – вистави «Катерина», «Лісова пісня», «Сватання на Гончарівці», «Мина Мазайло», «Divka» (за мотивами «Наталки-Полтавки»).

Учасники фестивального дійства, серед яких і відомі театральні критики, історики театру, мистецькі оглядачі, відвідають меморіальний музей-садибу Леся Курбаса в Старому Скалаті на Тернопільщині, де проведуть виїзний семінар, презентують майстер-класи, творчі зустрічі, розмови про мистецтво театру.

Плідної творчої роботи і незабутніх вражень побажав учасникам фестивалю, передаючи вітання від голови облдержадміністрації Олега Гончарука, його заступник Ігор Пасічняк.

«Вітаю вас з тим, що протягом тижня театральне серце України буде битися у нас, в Івано-Франківську, ? зазначив він на відкритті фестивалю. ? Хочу привітати сьогодні гостей з театральних колективів, багатьох критиків, акторів, які матимуть зустрічі з найкращою іванофранківською публікою, найкращим нашим глядачем, який добре розуміється на театрі».

Ігор Пасічняк також зачитав вітальну листівку від Віце-прем'єр-міністра – Міністра культури України В'ячеслава Кириленка з нагоди відкриття фестивалю. Свої вітання адресувала учасникам заходу й відома українська актриса, уродженка Івано-Франківська Ірма Вітовська, яка була присутня на відкритті.

Починаючи фестиваль, шанувальникам театрального мистецтва презентували феєрію-бурлеск «Енеїда» у постановці Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...