На Прикарпатті співали гаївки

PDF Друк
П'ятниця, 17 квітня 2015, 12:10

Відбулись великодні гаївки, веснянки для дітей міста «Свята Паска йде до хати, будемо Великдень святкувати»

Вже стало доброю традицією в третій день великодніх  свят творчим колективом муніципального Центру дозвілля проводяться великодні гаївки, веснянки  для дітей міста , яке відбулося  14 квітня 2015р. о 15.00 год. «Свята Паска йде до хати, будемо Великдень святкувати».

Особливий вияв пасхальної радості Великодня - відчувається у гаївках. Після відправи Пасхальної Літургії розпочалося свято і всі діти разом з батьками,  своєю родиною приєдналися до святкового дійства. Пасхальне свято стало для кожного з нас ще одним початком нового, доброго, кращого життя. Ми і наші рідні, у ці весняні дні, відчуваємо повноту життя, щедрості нашої землі та родинного тепла.

Віримо в те, що такі заходи, які проводяться щорічно працівниками муніципального Центру дозвілля допоможуть зберегти і примножити наші українські звичаї та обряди . Присутні на святі діти і дорослі  приймали активну участь у Великодніх гаївках та забавах.

У Великодніх гаївках брали участь  фольклорний ансамбль дитячої музичної школи №1 „Пролісок” (керівник - Марія  Мельник), колектив народного танцю міського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник -Тарас Гедзик). Свої веснянки  всім присутнім  дарували  вокалісти:Аліна Сливка, Василь Мурин , Лілія Москаль, Ольга Рак, Іринка Шигида. Ведучі свята – Михайлик Федорович та Ольга Рак.

Хай в цей день здійсняться всі ваші мрії і бажання, усі добрі  задуми і справи. Хай Боже благословення ніколи не покидає вас і ваших рідних. Христос воскрес! Воістину воскрес!

Організатор - творчі  працівники муніципального Центру дозвілля управління культури міськвиконкому.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...