В центрі міста виступить найпопулярніший музикант Майдану

PDF Друк
Вівторок, 06 травня 2014, 15:14

Сьогодні, 6 травня о 19:00 «Piano_extremist» в рамках турне Україною завітає з вуличним концертом на «Острів творчості» в Івано-Франківську.

Piano Extremist - хлопець на ім'я Богдан, що підтримував Євромайдан ще з листопада, майже від самого початку: просто був волонтером в КМДА, і саме тоді відбулася доленосна "зустріч" музиканта з інструментом, коли Богдан вийшов на вулицю на перекур і побачив фортепіано. Раптом відчув гостре бажання сісти і заграти. Усього за декілька хвилин поруч почали збиратися перші слухачі.

Перше його відео, що з'явилося в інтернеті і зібрало вже понад 600 тисяч переглядів, Піаніст-екстреміст грає композицію Atlantique Nord Яна Тірсена:

6 травня о 19:00 на Острові Кохання, що розташований на міському озері, відбудеться вже другий творчий вечір, який організовує Молодіжний міськвиконком.

Цього разу минулорічний «Острів поезії» перетвориться на «Острів творчості», адже окрім читання віршів, на острові лунатиме мелодійна музика; будуть присутні художники, що малюватимуть портрети охочих; фотографи, що фіксуватимуть все, що відбувається. Організатори планують також зробити популярний сьогодні буккросінг (обмін прочитаними книгами).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...