На Прикарпатті відбулося феєричне свято-конкурс «Міс клубів – 2015»

PDF Друк
Вівторок, 31 березня 2015, 10:18

Вже вчетверте відбулося феєричне свято-конкурс «Міс клубів – 2015», який цього разу проходив у затишній залі дитячо-юнацького центру.

Учасниками конкурсних випробувань були дванадцять вихованок дитячо-юнацьких клубів міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання віком від 13 до16 років. 12 юних панянок змагалися у конкурсах: «Знайомство», «Дефіле у вбранні з елементами українського строю», «Інтелектуальне асорті», «Зіркова мить», «Дефіле у святкових сукнях».

Оцінювали творчі, артистичні та інтелектуальні здібності наших красунь журі у складі: голова журі – Леся Зваричук, директор міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання; члени журі – Вікторія Гривнак, заступник директора з навчально-виховної роботи Центру, Наталія Єрмоленко, заступник директора Центру та Наталія Гурик, завідувач відділу методичного.

Дівчата впорались з усіма завданнями на «відмінно» і з гордістю можуть носити присвоєні їм титули: «І Віце міс клубів – 2015» – Анастасія Гулька (клуб «Оріон»), «ІІ Віце міс клубів – 2015» –  Анна Стецюк (дитячо-юнацький центр), «Міс Елегантність» – Вікторія Ленюк (дитячо-юнацький центр), «Міс Талант» – Ірина Василів (клуб «Юність»), «Міс Грація» – Вікторія Музика (клуб «Легінь»), «Міс Чарівність» – Софія Ушак (клуб «Гарт»), «Міс Ніжність» – Юлія Бандура (клуб «Сучасник»), «Міс Фантазія» – Валентина Мандрик (клуб «Оріон»), «Міс Вишуканість» – Юліана Сухобока (клуб «Прометей»), «Міс Ерудиція» – Людмила Бойко (клуб «Романтик»), «Міс Конгеніальність» – Марина Стефанів (клуб «Ринг»).

Володаркою титулу «Міс клубів – 2015» стала Вікторія Козак з клубу «Мрія».

У перервах між конкурсами глядачів своїми виступами розважали: танцювальний колектив «Лібра» з клубу «Мрія», вихованці клубу «Прометей» з клубу спортивного танцю «Динамо», вихованці клубу «Легінь» та дитячо-юнацького центру з вокальної школи Ірини Шабан.

Ведучими свята були члени дитячо-юнацької адміністрації Центру Юлія Чікель та Михайло Зваричук.

Всі учасниці конкурсу отримали дипломи, призи та солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

Конкурс «Міс клубів – 2015» зарядив всіх позитивною енергією та приніс незабутні враження, як для самих учасниць, так і для глядачів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...