Франківські студенти-медики читали вірші Шевченка

PDF Друк
Вівторок, 10 березня 2015, 11:49

З нагоди відзначення 201-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка студенти Івано-Франківського національного медичного університету провели спеціальний проект «Студентські читання».

9 березня 2015 року в соціальних мережах з’явилось відео на якому студенти та лікарі-інтерни читають безсмертні твори Кобзаря, зокрема: уривок з поеми «Катерина» - Вікторія Крамар, «В казематі» - Ірина Цупа, «Заворожи мені, вохле» присвячений Надії Савченко – Романна Багрій, «Слепая» - Анастасія Поскрякова, «Заповіт» - Григорій Федосенко, «Стоїть в селі Суботові» - Юрій Солоджук.

Ініціатором та керівником проекту став Григорій Федосенко (студент 5 курсу медичного факультету), оператором – Іван Петришин.

«Зараз прийнято вважати, що сучасна українська молодь не цікавиться літературою, що весь вільний час відбирає інтернет, серіали та, що найгірше, гулянки та алкоголь. Тому ми вирішили зламати даний стереотип і втілити в життя проект «Студентські читання», метою якого є популяризація Шевченкового слова та української поезії серед молоді», - наголосив Григорій Федосенко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...