Музей прийме участь в твіттер-акції

PDF Друк
Вівторок, 22 квітня 2014, 13:43

Музей-заповідник на Франківщині візьме участь у всеукраїнській твіттер-акції, яка пройде 25 квітня. Її суть полягає в тому, що будь-який користувач твіттера зможе поставити питання кураторам і доглядачам, поставивши відповідний хештег.Музей-заповідник на Франківщині візьме участь у всеукраїнській твіттер-акції, яка пройде 25 квітня. Її суть полягає в тому, що будь-який користувач твіттера зможе поставити питання кураторам і доглядачам, поставивши відповідний хештег.

З Прикарпаття заявку на участь подали декілька організацій. Щоб не пропустити своє питання, куратори музею-заповідника просять ставити в повідомлення додатково хештег, але все одно обіцяють читати всю стрічку за відповідним тегом. Найактивнішим користувачам обіцяли подарувати листівки зі старими видами музею.

Тетяна Зозуля

Куратор твіттер-акції в музеї

Всі повідомлення будуть прочитані. Я та інші куратори готові виділити цілий день на те, щоб займатися тільки цією акцією. Допомагати нам буде Анна Михайлівна - куратор всеукраїнській твіттер-акції і співробітник історичного музею в Києві. Якщо раптом ми щось пропустимо, то Анна перенаправляє це питання нам.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...