На Прикарпатті пройшла Розколяда

PDF Друк
Вівторок, 03 лютого 2015, 11:09

У неділю  1 лютого  в  с. Вовчинець  відбулося  велике  свято Розколяди,  на якому проводився збір благодійних коштів  на лікування пораненого бійця, жителя  с. Вовчинець – Юрчишина Руслана. Захід  зібрав  більше  500 глядачів, які мали можливість разом з  учасниками  заходу поколядувати, пощедрувати. Сценарним задумом було поєднання  Трьох Празників -  Різдва, Старого Нового року, та Йордану,  де  перепліталися  виступи трьох поколінь: діти, юнаки та дівчата,  та старше покоління.

В концерті брали участь діти Вовчинецької  ЗОШ  зі своїми наставниками Світланою Гусєвою та Оксаною Новогродською,  юнаки та дівчата ( ансамбль «Маків –цвіт»)- кер. Н.Шевчук, драматичний колектив Будинку культури, вихованці катехитичної школи Церкви Архистратига Михаїла с. Вовчинець, хор « Червона калина» - кер. Надія Данишенко,  солісти, дуети та ін.

В Театральному дійстві брали участь  такі персонажі , як  Газда і Газдиня,  Кум та Кума, Вертеп, Маланка з Василем,  Щедрувальники з Козою, пастушки, ангелики, зірочки, тощо…. Серед репертуару  звучали такі пісні та колядки, як:  « Нова радість стала», « Старий рік минає», «Щедрик, щедрик,», « Різдво», «Спи Ісусе, спи»,  «Божа дитина», «Молитва», « Чудесна зірка»,  Сумний святий вечір», « До шопи йдіть пастирі», « Перша зірочка», « Різдвяна хуртовина», « Ой сивая та й зозуленька», « Три царі зі сходу», « В стаєнці на сіні», « Дзвони дзвонять» , « Ой від двору до двора» « Щасливого Різдва» та інш.  Сільський голова  М. Назар привітав усіх із закінченням Різдвяних свят, побажав усім  здоров»я , миру та спокою та щасливо дочекати  других свят.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...